Dimarts, 11 de maig de 2021
MAIG 2021Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Mes anteriorJUNY 2021Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Mes anteriorJULIOL 2021Mes següent
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Mes anteriorAGOST 2021
DL.DT.DC.DJ.DV.DS.DG.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Inici   Mobilitat i transport   Bus Sant Celoni - La Batllòria
Bus Sant Celoni - La Batllòria
Cia. Hispano Hilarienca

De dilluns a divendres

Girona-8.1510.1512.1514.1516.1518.1520.15
Sant Hilari7.009.0011.0013.0015.0017.0019.0021.00
Arbúcies7.209.2011.2013.2015.2017.2019.2021.20
Breda7.359.3511.3513.3515.3517.3519.35-
Riells7.409.4011.4013.4015.4017.4019.40-
La Batllòria7.459.4511.4513.4515.4517.4519.45-
Sant Celoni7.559.5511.5513.5515.5517.5519.55-

 

Sant Celoni-8.0010.0012.0014.0016.0018.0020.00
La Batllòria-8.1010.1012.1014.1016.1018.1020.10
Riells-8.1510.1512.1514.1516.1518.1520.15
Breda-8.2310.2312.2314.2316.2318.2320.23
Arbúcies6.608.4010.4012.4014.4016.4018.4020.40
Sant Hilari7.009.0011.0013.0015.0017.0019.0021.00
Girona7.459.4511.4513.4515.4517.4519.4521.45

 

Dissabtes, diumenges i festius

Sant Hilari7.3018.00
Arbúcies7.5018.20
Breda8.0518.35
Riells8.1018.40
La Batllòria8.1518.45
Sant Celoni8.2518.55
Barcelona9.0019.30

 

Barcelona9.3020.00
Sant Celoni10.0520.35
La Batllòria10.1520.45
Riells10.2020.50
Breda10.2820.58
Arbúcies10.4521.15
Sant Hilari11.0521.35
 
Imprimir Versió per imprimirCompartir:Comparteix al FacebookCompartir a Twitter

Contacte

Edifici Bruc-1

Àrea de Territori

Edifici Bruc
Bruc, 26
Tel. 93 864 12 15
territori@santceloni.cat

 

 

Ajuntament de Sant Celoni · Plaça de la Vila, 1 · 93 864 12 00 · santceloni@santceloni.cat